LISTOPAD W NASZYM PRZEDSZKOLU

04.11.2022 ( PIĄTEK) –  Wyjście grup SÓWKI I DELFINKI do Miejskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia z cyklu „ Wokół książki”.

07.11.2022  ( PONIEDZIAŁEK) – DZIEŃ POSTACI Z BAJKI – w grupach : KACZUSZKI, MISIE, MOTYLKI,

– zabawy integracyjne przy muzyce, konkursy, zagadki, i gry wokół tematu bajek i baśni;

– przebieramy się za ulubioną postać z bajki

09.11.2022 ( ŚRODA)  Wyjście grup: MISIE, ŻÓŁWIKI, MOTYLKI, KOTKI, DELFINKI SÓWKI do Miejskiego Domu Kultury na przedstawienie  bajki pt.: „CALINECZKA” w wykonaniu aktorów teatru z Krakowa.

10.11.2022( CZWARTEK)  #SZKOŁA PAMIĘTA – Narodowy Dzień Niepodległości       – ubieramy się odświętnie,                                                                                                           – wspólnie odśpiewujemy hymnPolski,                                                                                               – utrwalamy podstawowe treści patriotyczne i obywatelskie.

14.11.2022 ( PONIEDZIAŁEK) – DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA                                   – zabawy badawcze i eksperymenty dotyczące czystości powietrza

16.11.2022 ( ŚRODA)   Wyjście grup KOTKI I MOTYLKI do Miejskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia informatyczne o tematyce jesiennej pt.: „ Jesienne Parasole”

16.11.2022 ( ŚRODA)  „Sport to zdrowie” – Zajęcia sportowe prowadzone przez trenerów „ „Akademii Piłkarskiej Champions”.

18.11.2022 ( PIĄTEK) – DZIEŃ MYSZKI MIKI w grupie MOTYLKI                                 – ubieramy się w ubrania związane z Myszką Miki,                                                                           – bierzemy udział w grach i zabawach edukacyjnych.

22.11.2022 ( WTOREK )  godz. 16.00 – Zebranie grup SÓWKI i DELFINKI – podsumowanie wyników obserwacji wstępnej dzieci 6 letnich ( dojrzałość szkolna).

23.11. 2022 ( ŚRODA ) – ŚWIĘTO DYNI

– poznajemy smak dyni w różnych potrawach i przetworach,                                                     – ubieramy się na pomarańczowo,                                                                                                – bierzemy udział w grach zabawach oraz zagadkach tematycznych,

25.11.2022 ( PIĄTEK) – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA                                                      – przynosimy do przedszkola swojego ulubionego misia i wspólnie się z nim bawimy.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

ubieramy się na kolor żółty                                                                            – poznajemy tradycje andrzejkowe, śpiewamy, bawimy się i lejemy wosk

29.11.2022 ( WTOREK)  – KOTKI, MOTYLKI

30.11.2022 ( ŚRODA ) – KACZUSZKI, MISIE, ŻÓŁWIKI, DELFINKI, SÓWKI